субота, 28 квітня 2012 р.

Початок...

Ось і я дозрів до свого "сайту", якщо так можна назвати блог. Давно хотілось поділитись набутим досвідом, враженнями та здобутками. Також, мета цієї роботи - систематизувати інформацію (те, що накопичилось в голові, в комп'ютері, на мобільному та фотоапараті), а ще часто друзі та знайомі розпитують, що там у тебе робиться чи як я робив ту чи іншу річ.

Будівництво чи ремонт - справа непроста, особливо для того, у кого мало досвіду в цій справі. З кожним кроком в цьому напрямі виникають все нові і нові питання. Ви можете, звичайно, телефонувати комусь, питаючи порад, братися за книжки чи тематичні журнали та газети, але якщо у вас є вихід в інтернет, то можна спокійно, «не відходячи від каси», отримати корисну інформацію на цьому сайті.

У наш час, коли доводиться на всьому економити, краще, звичайно, докласти свої вміння і талант, щоб зробити щось своїми руками. Крім того будинок, побудований самостійно, чи будь-яка річ, створена власними руками і головою - це завжди предмет гордості. Той, хто відчув радість досягнення поставленої мети, той знає ціну успіху.

Сподіваюсь, Вам буде цікаво спостерігати за тим, що я роблю, чим живу...

Немає коментарів:

Дописати коментар